Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívbetegen ha gyógyszer...

Szívbetegen ha gyógyszer helyett sört iszok, akkor mennyi van még hátra ha két éve meg kellett volna halnom?

Figyelt kérdés

Valami szívbillentyú betegség, és a vérnyomim alacsony, a pulzusom, nyugalmi állapotban 140/perc. De sör nélkül nem lenne jó, így még kb. mennyi ideig élhetek? Amúgy a temetés az mennyi kb.?

Volt 3 éve infarktusom, akkor azt mondták két év max. ami hátra van, de akkor lecseréltem a gyógyszert sörre, és azóta jól is érzem magam....:D


2010. szept. 26. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép figyelemfelkeltő kérdés, a magyarázat szánalmas.
2010. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó tudom, de Betaloc 50 mg kéne rá, de a sörtől jobb lett, az hogy lehet?
2010. szept. 26. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
hát, sajnálom, hogy nekem kell ezt elmondani, de te már 4, hónapja 3 hete és 2 napja halott vagy. :( akik ezt a kérdést látjuk mind médiumok vagyunk
2010. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha Neked kell ezt mondani, akkor is túléltem a max. orvostudomány által meghatározott 2 évet! :)))
2010. szept. 26. 20:02
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha megiszok egy üveg sört akkor ezt kiáltom, akár egyedül vagyok, akár a kocsmában: " Betaloc 50 mg!!!"
2010. szept. 26. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet ilyen köztemetést kérni, ha nincs pénze a családnak.
2010. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó akkor, kérek, de kb. mikor kérjem? XD
2010. szept. 27. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
azt majd kéri a kórházi szociális munkás
2010. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!