Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a csuklóm! Ez most...

Nagyon fáj a csuklóm! Ez most izomláz vagy mi? Valami gyógyszer rá?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőimnél voltam és nekik van Wii-jük, amit ugye te mozgatsz, és egész nap szinte azt játszottunk. Nagyon elkezdett fájni mind a 2 kezem, főleg a csuklóm. Nem tudom hogy a csuklómban van-e izom, hoyg esetlega z gyulladt be vagy meghúzódott. Annyira fáj hoyg este nem bírtam fogat mosni. Az újjaim már nem csak a csuklóm és egészen felfelé a vállamig. Az oké hogy a karom, de a csuklómban még soha nem volt. Esetleg valami kenógy? Köszönöm
2011. nov. 3. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásihibákért, de már alig birok irni, annyira fája a kezem..
2011. nov. 3. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ínhüvelygyulladásod van. Vagy egyszerűen csak megerőltetted. az ínhüvelygyulladás kicsit súlyosabb, az beletelik egy kis időbe még meggyógyul. Nekem is volt, én kaptam rá ilyen speciális csuklószorítót meg krémet.
2011. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És neked ez hogy volt? Mennyi ideig tartott?
2011. nov. 3. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
baltával gyógyítható
2011. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kössz :c
2011. nov. 3. 20:25
 6/7 anonim válasza:
100%

elmész az orvoshoz és mondod neki hogy inhüvelygyulladásod van.Az orvos azt fogja mondani hogy ne használad a számitogépet és hogy vegyél 1 csukloszoritot(normálisat)és fel fog irni rá 1 kenöcsöt.Ha ezt csinálod 1-2 honapig elfog mulni de ha megint elkezded akkor ujbol visszajön kb 1 év mire elmult nekem rendesen kicsit kevesebb attol függ milyen sulyos.Ha nagyon sulyos és már régota ugyanugy fáj akkor sajna gipszbe kell tenni :S.De neked még biztos nem kell.Ha már nem fáj annyira sulyosan akkor probáld ki azt hogy erösen hátrahajtod ha az fáj akkor még nem mult el rendesen és még ne kezd el játszani csuklot megeröltetö játékokkal.


rendbe fogsz jönni nyugi csak pihentesd

2011. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. nov. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!