Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert utasit el a terapeutam?

Porsie kérdése:

Miert utasit el a terapeutam?

Figyelt kérdés

Az egesz ott kezdodott,hogy elvesztettem a parkapcsolatom,es az osszes baratomat is. Ekkor 17 eves voltam. Eros depreszioba estem. Es masfel ev utan ugy dontottem hogy elmegyek pszihologushoz. Ez a terapia tartott 6 honapig. Amig ugy dontottem hogy befejezem,mivel nem volt tul kedves a terapeuta. Szo szerint sertegetett. Ra 1 evre ujra megprobaltam. Evel a terapeutaval kb. 8 honapot tudtam egyutt dolgozni. Valahol mar a 3.honap utan ereztem hogy nem igazan kedvel es legszivesebben elkuldene a rendelobol. 8 honapos terapia vegen. Mire a helyzet csak egyre rosszabb lett. Mivel van egy elkerulo szemelyisegzavarom. 1 borderline. Es valoszinuleg meg 1 skizofren is. ( de ez nem biztos meg) (skizofrenia) . Azt mondta nekem a terapeuta,hogy 1 selejt vagyok. Szeretnem megjegyezni. Hogy o az en varosomban 1 elismert orvos. Nemreg ujra megprobaltam massal a terapiat. De 3. Ules utan. Azt ereztette velem hogy nem akar egyutt dolgozni/nem tud segiteni. Vajon hol kene keressem a kiutat ebbol a pokoli eletbol? Es vajon van olyan terapeuta aki elfogad,es tud segiteni? Vagy esetleg ha valaki mas at esett iyesfajta helyzeten. Annak megkoszonnem ha valaszolna erre a kerdesre.


21 F



2022. okt. 6. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2022. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt még ilyen, de próbálkozz olyannál aki kicsit drágább. Már a pénz miatt kedves lesz veled. És legalább érezteti hogy van veled foglalkozva. Viccen kívül, tényleg így kéne.
2022. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:
100%
A pszichológus keresés olyan, mint jó orvost találni: addig kell menni amég nem találsz egy jót.
2022. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichiátert keress inkább.
2022. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
A pszichológusok nem tudnak semmit. Akinél voltam attól még rosszabb lett, sírva jöttem ki az épületből és nem csinált az a senkiházi semmit csak nyújtotta a markát.
2022. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!