Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 évesnek havi egyszer...

18 évesnek havi egyszer buliba berúgni nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a függője viszont sokat járunk szórakozni. Majdnem mindenből kitűnő tanuló vagyok, de mégis szeretném kihasználni a koromat. Komoly terveim vannak a jövőmre és sehogyan se férne bele a piálás, bulizás. Nagyon rosszat teszek a szervezetemnek? Kb már 1 éve csinálom ezt, de baromi erős bűntudatom van és úgy érzem, hogy már sose leszek olyan egészséges mint voltam. Természetesen sportolok mellette stb. Ennek hosszú távon milyen hatásai vannak? Kb 19 éves korom után soha nem csinálnám. Még alkalomkor se.
2022. okt. 6. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon sajnos igen
2022. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Havi egyszer? Dehogy...Ennyit simán megengedhetsz magadnak, mindenkinek kell egy kis szórakozás, ennyi öröm kell az életbe, néha buliba menni haverokkal. Nem napi szinten űzöd, a tanulást nem hanyagolod, úgyhogy ez megengedhető, meg már amuhyis nagykorú vagy.
2022. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ismertem olyat, aki részegen betörte az orrát a wc-n, szóval nem túl egészséges. A májadnak sem tesz jót. Felkerül pár házivideó is facebookra, ami aztán megpecsételheti a jövődet, mert ki veszi komolyan, aki részegen csúszkál a hányásában? Mért nem elég kicsit becsiccsenteni?
2022. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De mi a büdös francnak kell kifejezetten berúgni? Még, ha a szervezetre mondjuk éppen nem lesz káros hatással, mert szerencséd van, akkor is előfordulhat bármely alkalommal bármikor, hogy mivel azt se tudod mi az ábra, egyszerűen kirohansz a villamos elé, vagy leesel a lépcsőn. Megéri havonta 3 órát adni ennek a rizikónak mindig?
2022. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!