Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyors anyagcsere ellen mit...

Gyors anyagcsere ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok és bármennyit eszek emiatt nem tudok hízni. Kb átmegy rajtam a kaja. Szinte 1-2 óránként eszek. Van erre valami trükk vagy bármi ami segít?
2022. okt. 13. 06:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"azért megy az ember orvoshoz, mert bízik benne"

Akkor ne akarja előírni az orvoshoz, hogy milyen tünetek esetén milyen vizsgálatokra küldje, hanem bízzon meg az orvos döntésében, hogy mi a teendő. Erről beszélek.

2022. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondok mást. Egy szakorvosom a fájdalmamat kb. figyelmen kívül hagyva hazaküldött életveszélyes állapotban. Én bíztam a dokiban, mert ő a doki. Meg azt is tudtam, hogy nem akarok egyedül maradni a panaszaimmal, mert halálfélelmem volt. Végül nem én hívtam mentőt, hanem más, bevittek, aznap éjjel megműtöttek. Értem én, hogy az orvos tanulta meg azt is, hogy fontos a bizalom, de ha csak vakon bízom, akkor most nem élek. Hol a határ? Jobb lett volna meghalnom, bízva abban, hogy a doki tudja, hogy mit csinál és nem lehet nagy baj? Vagy ez olyan elszigetelt egyszeri eset, hogy soha senki mással nem esett meg és hasonló sem?
2022. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Hol a határ?"

Hát mindenesetre nem ott, hogy csak annyira vagyok beteg, hogy a gyk-n teszem fel a kérdésemet, ahol valaki azt írja, hogy kérjek a dokitól X vizsgálatot, és erre én (18 évesen...) elmegyek az orvoshoz azzal, hogy márpedig X vizsgálatra küldjön...

Ha valaki elment az orvoshoz, megtette, amit az orvos mondott, de további panaszai vannak, akkor teljesen okés, ha újra felkeresi a dokit, vagy akár másikhoz fordul (pl. kihívja a mentőket) - de azért azt ne ő mondja már meg az operáló orvosnak, hogy hol és milyen mélyen szúrja belé a szikét...

2022. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
ok
2022. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!