Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholról otthon egyedül...

Alkoholról otthon egyedül hogyan lehet leszokni?

Figyelt kérdés
Az alkohol ivása igazából a nehéz helyzetek elfelejtésére van, hogy legalább addig nem agyalok, hogy mit rontottam el és hogy nem biztos hogy tudok javítani a helyzetemen. Hogy sok mindent elszalasztottam és most egyre nehezebb.
2022. okt. 14. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Egyedül sehogy. A szar emberi kapcsolatokból adódó problémákat csak jó emberi kapcsolatok gyógyítják. Egyedül nem tudsz problémakat, szenvedélybetegséget megoldani. Kell hozzá empatikus közeg.
2022. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mióta iszol, mit és mennyit?


Próbáltad már hogy kimaradt ivás? Mi történt akkor, hogy viseled?

2022. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra amit leírtál, szimplán a zenehallgatás is megoldás. Csak emiatt még nem kellett volna elkezdeni inni. Keress segítséget.
2022. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

maga szeretnék, mert szégyenlem

volt hogy egy egy nap kimaradt, vagy egy hét, mert nem voltunk otthon, de nem történt semmi, el tudtam feledkezni. de otthon kell, hogy lenyugtassam magam, feledkezzek...

2022. okt. 14. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
egyedül minden nehéz, ez meg főleg.
2022. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mizu?
2022. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!