Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igen! Állami eü. . Itt...

Az igen! Állami eü. . Itt tartunk?

Figyelt kérdés

Próbáltam bejelentkezni szakorvoshoz. Azt mondták legkorábban 2023-ban telefonáljak.


Gyerekek, huzzatok ki külföldre ha tehetitek!!!!!



2022. okt. 14. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2022. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kitalálhatnád. Mondjuk hogy nálatok is ennyi a várakozási idő. Azért ez már magyon durva.
2022. okt. 14. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem új dolog... :(


Jó pár éve ez van de leginkább a covid járvány kezdete óta.



Nekem évente kell járnom kardiológiai vizsgálatra és szeptemberb telefonáltam hogy november végére kaphassak időpontot, a hölgy annyit mondott hogy 2023 február 2-nél tartanak, tehát onnantól tud már csak adni.

Akkor mondtam hogy decemberbe van az évforduló mert éves vizsgálat stb... Mondta hogy nem tud mit tenni, ha nem sürgős dologról van szó, tehát nem háziorvos vagy szakorvos küld hanem csak időszakos kontroll vizsgálat akkor ebben az esetben nem tud mit tenni. Mondta hogy ez nem az én hibám, nekem ebből nem lesz hátrányom, ha gyógyszer kell feltudják írni. Ha esetleg valami igazolás kell egy műtéthez például vagy valahova akkor azt másnapra elintézik nekem, de a doki elé nem fogok egy hamar kerülni az is biztos.

A legszomorúbb ebben az hogy az országban sajnos mindenhol ez a probléma áll fenn.

2022. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem most arra megy ki a játék, hogy akinek nincs pénze magánra, akkor az patkoljon el. Ez általában a szegényes réteg, ami a kormánynak csak rossz. Hát én megyek ki januárban, már megvan az új célország.
2022. okt. 14. 12:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, rá kell erőszakolnod magad az orvosra max. másfél hónap a normális várakozás, mármint ami már hosszú, de még tűrhető. Azóta nem tudom ezt komolyan venni, mióta nemrég volt a hírekben, hogy valaki sorra került a hosszú várakozási dátumával, de közölték az orvosok hogy mégse műtik meg, mert már menthetetlen.
2022. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott mondtam, hogy én többet nem kérek időpontot orvoshoz, hanem megyek amikor akarok.
2022. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Mondani, mondhatod hatos. Csakhogy ez nem így működik.
2022. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát persze nem, de sűrgősségi esetet azért ellátnak. Van egy olyan határ, ahol azért orvos és beteg is érzi, hogy miből lesz baj, szövődmények ha nem látják el. Ott a magándoki végső esetre, de az igazságosság útját járva az államinak is el kell látnia akkor, amikor azt a valamit el kell.
2022. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszettek volna másra szavazni.
2022. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 éve is 3 hónapot vártam hasi UH-ra :D
2022. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!