Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfi rokon most került be...

Férfi rokon most került be kórházba, én tudok bemenni hozzá, semmilye nincs, váratlanul került be, mit kell vinnem neki?

Figyelt kérdés

Vettem papucsot, egy ffi pizsamát, törölközőt, viszek szappant, sampont, fogkefe-fogkrém.

Szükség lehet valamire még hirtelen?

Ma 8ig van látogatás.

Köszönöm szépen!



#kórház #sürgősségi #tisztasági csomag #Kórházi dolgok #Személyes holmik
2022. okt. 19. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Gyümölcslevet meg banán,ropit de érdemes megkérdezni tőle mire van szüksége mert felesleges dolgok csak idegességet okoznak.
2022. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Evőeszköz, pohár/bögre, wc-papír, zsepi, szalvéta. Ha ehet, akkor tartós ennivalót és innivalót is vihetsz.
2022. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, akkor a telefon töltőjét is vidd be
2022. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Pénzt. Dokinak, nővérnek, beteghordónak.
2022. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Evőeszközt mindenképpen, de látom, már írták...
2022. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Törölköző, olvasnivaló.
2022. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hü, de jó, még gyorsan tudok venni a sparban WC papírt, zsepit, el is felejtettem. Már úton vagyok. Evőeszközök szerintem műanyagot tudok csak , ha kapok, azt is elfelejtettem.

Innivalót már vettem közben , igen.


Azt hiszem a pénz nem az én dolgom lesz, csak Én lakom a kórházhoz ahova vitték, a legközelebb. Meg hát , ha kéri, akkor holnap viszek be, ha nincs nála.


Köszi szépen az ötleteket, javaslatokat!!

2022. okt. 19. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van egy jó lista:


[link]

2022. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Hát, több minden a nagy izgalomban és sietségben lemaradt, de holnap délelőtt pótolom, beviszem neki.

Fehérneműt sem vettem, meg még kell egy jópár személyes holmi. Most nem kelhet fel, úgyhogy szerencsére ráérek reggel bevinni azokat a dolgokat, amiket még külön kért.


Köszönöm az utolsó hozzászólónak a részletes listát, el is mentettem, ki tudja, mikor lehet rá szükség.

2022. okt. 19. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Köntös is kell ha járóbeteg.
2022. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!