Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apum meghalt. Beteg volt....

Apum meghalt. Beteg volt. Maradt sok gyógyszer felbontva. A gyógyszertárba úgy kell visszavinni oket, hogy kiszedem a papirdobozbol plusz abbol a “foliábol” oket?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes hulladéknak minősül. Elviszed a gyógyszertárba és ott szerintem megmondják.
2022. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Visszavenni szerintem pénzért sehol nem veszik vissza.
2022. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

1-2 vagyok.


Őszinte részvétem!

2022. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Tudom hogy veszélyes hulladék és emiatt a gyógyszertárba kell visszavinni, csak nem tudom, hogy úgymond hogy. Fólia nélkül, magát csak a gyógyszereket ha berakom ömlesztve egy zacskóba az úgy vajon jó?

2022. okt. 19. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárakban van ezekre külön hulladékgyűjtő. Nem kell szétszedni, semmit nem kell a csatornába önteni vagy kommunális hulladék közé helyezni, hanem 1+ zacskóban beviszed a patikába és megmutatják, hova szórd.
2022. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak vidd, ahogy tudod. Majd ok intezkednek a sorsarol. A lenyeg, hogy te megteszed a magadet, ami mar jo dolog.
2022. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vidd vissza, ahogy van, nem kell semmit kiszedni vagy csomagolni, egy zacskóba téve az összeset böven elég.


(Csatornába engedni nagyfokú felelötlenség, elég baj, hogy van, akinek ez eszébe jut egyáltalán!)

2022. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, köszönöm a segítséget!
2022. okt. 19. 22:18
 9/9 NTBS ***** válasza:
Csak vidd vissza. A többit ők rendezik.
2022. okt. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!