Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyenkor ősszel másoknak is...

Ilyenkor ősszel másoknak is hullik a haja vagy vmi bajom lehet? Szerintem az utóbbi napokban a hajam fele (vagy több) kihullott.

Figyelt kérdés

Bár úgy vettem észre, hogy tavasszal és ősszel ez nálam máskor is előfordult már, de akkor is kissé fura...


Veletek hogy van?


+ Javaslat, tanács?



2022. okt. 21. 03:36
 1/2 anonim válasza:

Nekem is nagyon hullik mostanában, ha beletúrok lagaláb 10 szál a kezemben marad, folyamatosan hajak esnek az arcomra, telefonra stb.

Kezdj el hidegen sajtolt tökmagolajat szedni ( rossmann 2500ft) több kutatás is bizonyította hogy jó hajhullásra, én pakolásként is használom Ricinus olajjal keverve.

Ha nagyon vészesnek érzed menj el bőrgyógyászhoz, ahol kiírnak góckutatásra, vérvétel, endokrinológia, röntgen, hogy nem e valamilyen testi gond áll a hajhullás mögött.

2022. okt. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, minden emlős vedlik, az ember is. Nekem nyaranta ész nélkül nő a hajam, aztán ősz elején hirtelen megáll és hullani kezd, amit pár hét után abbahagy. Ha bőven vannak babahajaid, akkor nincs miért aggódnod, lesz utánpótlás, most csak a felesleg hullik.
2022. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!