Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki próbáltam az amfetamint...

Ki próbáltam az amfetamint egy hónapja azóta teljesen kihullott a hajam látszik a fej bőröm és rohamosan hullik egyre tovább . szerintem valami méreg anyag volt benne . Hogyan tudnám minél gyorsabban kiüríteni a szervezetemből?

Figyelt kérdés

mit csináljak hogy ki jöjjön belőlem a méreg ??

ki lehet izzad ni vagy ilyesmi ?


2010. szept. 18. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudok olyan méregről ami hajat hullaszt, és annyi. sokkal valószínűbb, hogy stressztől hullik, a spurnyák az rá tud hatványozni ha alapból stresszes vagy.

egy-két hét alatt el kell múlnia, ha nem, akkor orvos.

2010. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

cinkhiányod lehet (ezt a kábítószer okozza, meg a pia, cigi), egyél sok cink tartalmú ételt

pl sóska, spenót, osztriga, joghurt és még találsz a neten

ez a legfontosabb.

2010. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az is lehet, odabasz az ilyen fémszerű anyagonak, kalcium is példa erre.
2010. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg valami méreg lehet, de talán az életmódod is sokat rásegít. Nem lehet, hogy kevés ásványi anyagot eszel-iszol? gyümölcsök, zöldség stb... ezek fontosak... amfetamint ne próbálgasd, azért nem érdemes, mert nyilván nem vagy akkora gengszter, hogy biztosan jót kapj (ha akkora gengszter lennél, akkor nem írnál itt pl) amúgy meg ha jót kapsz, azzal meg azért nem jársz jól... katonáknak való, nekik is csak titokban jár és csak komoly akciókra... nagyon kicsinálja a szervezetet, nem jó játszani vele.
2010. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 5/7 A kérdező kommentje:
az biztos hogy soha többet nem fogom meg a másik probléma hogy azóta nincs reggeli merevedésem ,de a hajhullásom brutális fele vagy 3/4ede a fejtetőmről kihullott és csak hullik tovább
2010. szept. 19. 07:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszer okozta kopaszság. Szóba jövő gyógyszerek lehetnek a hajhullás esetében: nagy mennyiségű A-vitamin tartós szedése, retinoidok, sejtosztódást gátló gyógyszerek, véralvadásgátló szerek, pajzsmirigy működésre ható szerek, fogamzásgátlók, amfetaminok, szalicilátok, egyes antibiotikumok.


Egyébként minden orvos a cinket mondja hogy azt kell bevinned, valószínű cinkhiányod van. Ha nem múlik el menj el orvoshoz, toxikólógushoz.

2010. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az amfetamin kivonja a szervezetből a kalciumot.

magyarul ha sokáig speedezel (évek) kirohadnak a fogaid, kihullik a hajad, és nagy esélyed lesz a csontritkulásra.


amúgy a kedvenc drogom.

2011. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!