Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Memoril 1200-at felírhat...

Mkmkxxx kérdése:

Memoril 1200-at felírhat nekem doki, ha a jelenlegi életvitelemben sokat segít?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és vizsgaidőszakokban szedtem piracetam hatoanyagu készítményeket. Jelenlegi életvitelem megköveteli azt, hogy 18 órában ott legyek fejben. Sajnos ez nem mindig sikerül, mert egyre több és több feladat nehezedik rám és sokszor nehezemre esik összpontosítani ezért. Ismerem a gyogyszert, de a 600-as normalis adagokba szedve rettenetesen draga. Amennyiben ezekkel a panaszokkal elmegyek haziorvoshoz, mire szamithatok? Köszönöm, de nem kérek az okoskodó, mindenbe belekötő megjegyzesekből. A rendes és segítőkész valaszokat előre is köszönöm.

2022. okt. 21. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a háziorvosodat, de az enyém a megfelelő minőségű és mennyiségű alvás híve és biztosan nem írna fel gyógyszert arra, hogy romboljam az egészségemet. Ennek is vannak előnyei.
2022. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!