Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Széklet ürítés után,ha mosom...

Széklet ürítés után,ha mosom a fenekem csíp ahogy hozzáér a víz,mitől lehet?

Figyelt kérdés
proktologua exoderolt irt fel, elhasznaltam egy nagy tubussa,de semmi változás,ki van pirosodva a bőr ,nem múlik
2022. okt. 22. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is sokkal rosszabb lett az utóbbi időben. Már kínszenvedés 1 x is áttörölni, és ha vízzel fújatom is nagyon fájdalmas. Éjszaka is állandóan fáj, viszket és mire észbe kapok (megébredek) már kaparom mint az állat (sebesedik) és egyre csak rosszabb lesz. Nekem kb 2 éve kezdődött, és próbáltam egy csomó krémet, gomba ellenes cuccot stb, de semmi nem használt. Orvoshoz persze nem megyek (nekem ne nézegesse senki a fenekem).

Nekem leginkább a sima nivea krém vált be. Az elmulasztja kb 5-6 órára a viszketést.

2022. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ez volt a bajom, amiket leírtatok. Én voltam orvosnál.. Azt mondta aranyér, de nem ért semmit a krém amit kiírt rá.

Nekem a legjobban a extra száraz kézre való krém használt. Elmúlassza a viszketést egy időre, és nem fáj.

2022. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mentek gyakran WC-re? Kettőnél többször? Mert talán az alap probléma az hogy valamilyen ételintoleranciátok van amitől kisebesedik ott mivel gyakran mentek és gyakran törlitek. Ezután persze hogy érzékeny. Csak egy ötlet.
2022. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!