Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszihiátriai beteg vagyok, ez...

Pszihiátriai beteg vagyok, ez alapján van esélyem a leszázalékolásra? jővő héten kell mennem pszihológushoz iQ tesztet ki tölteni.

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gátol a munkavégzésben a betegséged, és nem tudod elvégezni az adott feladatot akkor igen, van rá esély hogy leszázalékolnak. Kapsz ezután pénzt, de az nagyon kevés :((
2022. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi konkrétan a diagnózisod?
2022. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pszichiátriai beteg is vagyok, meg több másféle szervi betegségem is van. De még nem akarom magam leszázalékoltatni, mert lehet hátrány lenne. Az önbecsülésemnek meg pláne annyi lenne. De így sem tudnék rendes munkát vállalni, meg nem is vesznek fel. Ha le is százalékolnának, annyi pénzből semmiképp nem tudnék megélni. Most még a félretett pénzemből élek, de újra el szeretnék kezdeni festeni. Bár az embereknek sajnos inkább a megélhetésre kell a pénz, mint festményre. Hogy a kérdésre is válaszoljak, attól is függ hogy pontosan mi az a pszichiátriai betegség. De valószínű, hogy minimálisan százalékolnak le, és mint írta az első váladzoló nagyon kevés pénzt kapnál.
2022. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Generalizált szorongás,

Rekurrens depresszió, súlyos depressziós epizód, pszich. nélkü

Érzelmileg labilis személyiségzavar

Enyhe kognitiv zavar

2022. okt. 23. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, ha leszázalkolnak a D kategóriát kapnád. [link]
2022. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
És miután leszázalékoltak ki tart majd el? Mert attól dolgozni kell, vagy éhen halsz.
2022. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kell mellé valami munka, ami összeegyeztethető a betegségeddel. Legalább 4-6 órában. A cégek adókedvezményt kapnak a "leszázalékoltatni" emberek után, hogy nekik is legyen valami előnyük belőle ha mondjuk téged alkalmaznak. Meg azt hiszem bizonyos létszám feletti cégeknél kötelező alkalmazni leszázalékolt embereket.
2022. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!