Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány nap késés lehet " normáli...

Hány nap késés lehet " normális 'hány nap menstruáció késés fér bele?

Figyelt kérdés

Minden menstruáció

előtt a cicim bedagad, most nem dagadt be, viszont menstruációs gorcseim vannak, 3 napja késik, a palim millió százalék hogy figyel, sose élvezett belém


2022. okt. 24. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
4-5
2022. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Tehát úgy érted, hogy nem használtok óvszert?

Az előváladéktól is teherbe lehet esni.

2022. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek, és már késik, akkor csinálj egy tesztet, már kimutatja ha terhes vagy. (Mert a palim figyel nem mondható védekezésnek)
2022. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért vannak menstruációs gorcseim???
2022. okt. 24. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Előváladék nem tartalmaz spermiumot.
2022. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előváladékban valóban van minimális spermium, de az nem képes feljutni a méhszájig - nem véletlenül lövell! ki a sperma, és még úgy sem mindig lesz terhes rögtön a nő.


Nekem 4-5 napokat is csúszik általában.

2022. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Drukkoljatok kérlek hogy jöjjön meg


Nem élvezett belém

sosem , időben kihuzza érzem a combomon, a testemen

Az lehet hogy mivel 2^3 évig nem szexeltem senkivel most ez a napi 2 3 szex nagyon bekavar, és új menstruációs

rendszer épül fel???

Mindamellett természetesen tudom hogy védekezni kell, de a múltat már nem tudom megvaltoztatni...

2022. okt. 25. 16:58
 8/8 A kérdező kommentje:

15 napot késett

A 7. Nap körül elmentem nőgyógyászhoz, előtte itthon csináltam egy tesztet, ami negatív lett

Tudni kell hogy amennyiben regebb óta nem volt szexuális partnered, az új partnerrel történő szex, felkavarhatja az egész menstruációs ciklust, ujrainditas történik és emiatt IS késhet ( nyilván védekezni kell, kéne, dehat istenem)

2022. nov. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!