Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosási hajlamaim vannak,...

Vagdosási hajlamaim vannak, hogyan vessek véget?

Figyelt kérdés
Nyáron depressziós voltam. Vagdostam magam végig még anyum meg nem tudta, es mondta ha nem hagyom abba ebbol pszihiatria lesz. Meg allas belkul kattogok, minden bajnal pengehez nyulok. tudom hogy nem normalis, tudom hogy orvos kell, viszont az iskolat nem akarom abba hagyni , vagy evet ismetelni…. mi tudnek tenni hogy a pszihiatriai be fektetes ne tegye tonkre a tanulmanyaim de ne is akarjam magam bantani allandoan?

2022. okt. 24. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Emiatt nem fogsz évet ismételni, maximum levizsgázol. Még az se biztos, hogy befektetnek. Nem fektetnek be minden falcolót. Ne keress kifogásokat, szólj anyukádnak, hogy vigyen gyerekpszichiáterhez. Egyedül nem tudod megoldani, eddig se tudtad.
2022. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

Pszichológushoz menj

Merre laksz? Nem fognak bezárni, nyugi. De ha nem jársz suliba, kérhetsz magán tanuló státuszt, ahhoz viszont az kell, hogy eljárj terápiára.

2022. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!