Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orr plasztikai műtétet,...

Orr plasztikai műtétet, kedvező áron?

Figyelt kérdés

Kb 800 ezer forinttól kezdődő árakat találtam orr plasztikai műtétre. Valaki tud valami olcsóbb megoldást? Tb re nem csinálnak ilyent sehol?

Vagy valami biztosításra?


2022. okt. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egészségügyi megfontolásból?
2022. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esztétikai. Iszonyat ronda orrom van. Nagyon ki hegyesedik a vége, széles is, nagy is.
2022. okt. 25. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egészségügyi, akkor hogy képzeled, hogy biztosításra? No comment...
2022. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esztétikai okokból nincs támogatás semmiképp. Én azt javaslom gyűjtögess mert sajnos ebben az esetben olcsó húsnak híg a leve. Egy rossz klinika nagyon el tudja rontani.
2022. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem régen egy kedves fiatal orr-fül-gégész megplasztikázta szívességből ingyen. Sajnos iszonyatosan elrontotta, később a Rezek doktor úr hozta helyre.

Szóval lehet találni akár ingyenes megoldást is, csak nem biztos, hogy jó lesz az eredmény.

2022. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en inkabb a legdragabbat valasztanam, nehogy elrontsa.
2022. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igaz 7 es


ennek nem az árát kell nézni.

2022. nov. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!