Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki leéli az...

Van olyan ember aki leéli az életét teljesen egészségesen ,megfázáson kívül nincs baja,majd 90 éves kora környékén hal meg?

Figyelt kérdés
A fiatal kollégáimat is ismerve szinte nem is tudok olyan embert akinek ne lenne valami baja. Mozgásszervi problémáktól kezdve ,autoimmun betegségek,nőgyógyászati problémák stb. És ezek olyan 30-as korosztály.Szinte mindenkinek van valami baja.Mi lehet az oka ennek?
2022. okt. 26. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Hallottam már ilyenről, de ritka.


"Szinte mindenkinek van valami baja.Mi lehet az oka ennek?"

. Az emberi szervezet nem hibátlan. Meg sokan egészségtelenül élnek.

Meg sok baj van, amivel korábban nem foglalkoztak, betudták a kornak, aztán most már tudjuk, miről van szó.

2022. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A felgyorsult világ. Rohanunk, nem pihenübk, szemetet és műkaját eszünk, nem vigyázunk egymasra es magunkra se. Stresszelunk
2022. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Édesanyám 88 éves, eddig kórházban akkor volt, amikor szülte a gyerekeket, orvoshoz nem jár, néha megfázása van, akkor beszed pár kalmopirint és egy hét múlva semmi baja. A háztartását ellátja, a kertet rendben tartja, csak felásni szokta neki a bátyám, minden egyebet ö csinál.

Én 66 éves vagyok, és is csak szülni voltam kórházban, orvoshoz évente megyek ellenörizni az értékeimet, semmi bajom sincs, gyógyszereket egyáltalán nem szedek, megfázásra gyógyteát fogyasztok.

2022. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon kevés egészséges embert ismerek. De ha azt tartjuk egészségesnek, akinek nincs semmilyen rendszeres tünete, vérképe jó, vizsgálatai negatívak, akkor voltaképpen egyet sem.



Nagy is a légszennyezés, műkaják, mesterséges élet, a testünket nem rendeltetésszerűen használjuk.

Ma a beteg is szül, ami nem baj! De tisztában kell lennünk azzal, hogy így nem az egészségesek maradnak fenn, hanem mindenki.

Plusz az emberi szervezet 40, max 50 évre van kitalálva, az evolúció során nem jelentett evolúciós előnyt a hosszabb élet. Nem, akkor se, ha azt nézzük, hogy az ősember csoportjaiban az idősebb segített a kicsik nevelésében, mivel akkor a 40-50 éves kor bőven ebbe a kategóriába tartozott.



30N

2022. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Na ilyen a mesében van legfeljebb. Épp ma olvastam, hogy a mai gyerekek 62-63 éves koruk után már csak a nyavalyáikkal fognak foglalkozni és befolyásolja majd az életüket. Hát ez szerintem ma már így van.
2022. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

5


Ez 30 felettire is igaz.


(4-es)

2022. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Én 40 éves vagyok. Nem fáj semmim soha, nincs betegségem, és az összes értékem mindig rendben van a kivizsgálásokon.
2022. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7



Ez azért eléggé ritka.

Én ilyet nem is ismerek.

2022. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!