Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Morfin túladagolásba egyébként...

Morfin túladagolásba egyébként egészséges ember belehalhat?

Figyelt kérdés

Ha igen, fájdalmas halált jelent? Milyen mennyiségű morfin halálos?

(Elméleti kérdés, íráshoz kell.)



2022. máj. 22. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindennek a túladagolásába bele lehet halni, akár a vízivástól is meghalhatsz.
2022. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Az élet egy olyan betegség ami a halállal ér véget.

De minek kéne elébe menni?

2022. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most, hogy az elmés kommenteket letudtuk, esetleg jöhetnének a komoly válaszok is, ha valaki szeretne olyat írni.
2022. máj. 22. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Az opiátokat könnyű túladagolni, és olyankor a használó lényegében elalszik, majd leáll a légzés és beáll a halál. Talán a legbékésebb halál ez. Viszont aki direkt akarja magát kinyírni az azért biztos nem könnyű döntés. Para lehet azzal a céllal bevenni hogy onnan nincs visszaút...
2022. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként használtam intravénásan heroint és metadont is. Szóval van kis tapasztalatom. Tisztán morfint viszont még nem próbáltam. De biztos hogy nagyon könnyű túladagolni. Mint ahogy bármilyen ópiátot.
2022. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 Miért, az egyes válasszal mi volt a gond? (Nem az egyes vagyok, szóval nem magamat védem...)


Kérdésre válaszolva, igen, túl lehet adagolni és az halálos. A mennyiség sokmindentől függ - a Tőrbe ejtvéből kiindulva 100 mg halálos, de mivel még nemigen drogoztam és orvos sem vagyok, nem tudom biztosra...

2022. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy hogy jut a szervezetbe. Intravénásan sokkal könnyebb túladagolni, és jóval kevesebb is halálos mint más módon bevíve.
2022. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A morfin túladagolásba egészséges és beteg ember egyaránt belehalhat. Azért hívják túladagolásnak.
2022. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen bele lehet halni. Ezért is hívják túladagolásnak.
2022. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ópiátok, opioidok túladagolása esetén először a mozgáskoordinációs problémák jönnek ki. Ez tipikus fura mozgásokat is okoz:


https://www.youtube.com/watch?v=lie9jtRAQNI


Ha valaki még többet nyom akkor jön a "lefagyás" Pl ezen a videón több helyen látni embereket akik mintha meg lennének merevedve. Ez már a túladagolás előszobája.


https://www.youtube.com/watch?v=KGepNd-Lq5M


Végül ha átbillen az ember akkor vagy bealszik, vagy elájul:


https://www.youtube.com/watch?v=BmOZwqcE-2A


Ezt a csajt sikerül visszahozni naloxonnal, de ha nem adták volna be neki akkor átment volna.


Tipikusan ilyenek az ópiátok. Mi akik használjuk tudjuk hogy bármikor belehalhatunk. Ezek alapján hitelesen tudsz majd írni ;)

2022. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!