Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki az egészséges ember?

Ki az egészséges ember?

Figyelt kérdés
Aki egészségesen él? Aki egészséges életmódot folytat? Aki csak azt csinálja, ami jól esik neki? Vagy akinek egészségesek a szervei? Aki testileg, lelileg és szellemileg is ép?

2022. szept. 4. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés, a világ jobbik felét ez foglalkoztatja...

...a másik felét, akiknek nem jut tiszta ivóvíz, húsféle, zöldség-gyümölcs, a cukrot nem ismerik, az egészségről nem hallottak, orvost, bábát, gyógyszert sosem láttak, csak élnek a vakvilágba..


Ha valaki nagyon nagy kort ér meg, őt sem szabad megkérdezni mi a titok, mertnaz utolsó harminc évét betegen ágyban, kórházban töltötte különböző gépeken.

Szóval ki is az egészséges?

Én ötven évig nem jártam orvosnál azért, mert beteg vagyok,.minden vizsgálaton egyből átmentem...most meg?


Azon törtöm a fejem, mi is az egészségem fenntartásához elengedhetetlen alkalmas étel, ital.


Amíg van jogsim, tudok dolgozni, fára mászni. ásni, addig jó bagyok..más hogy van, nem tudom..

2022. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akire mind jellemző azok közül, amiket írtál. A mentális egészséget sokan elhanyagolják, pedig ugyanolyan fontos, mint a testi, és hatással is van rá.
2022. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az az egészséges, aki nem beteg. Semmilyen értelemben sem.
2022. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egészség nem csak a betegség hiánya, hanem testi, lelki, szociális igények együttesének megléte és jóléte.
2022. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!