Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvosi igazolással...

Milyen orvosi igazolással lehet mentesüni a pcr teszt alól?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen még mindig erőltetik a bukott járvánnyal kapcsolatos intézkedéseket. Eddig sikerült mindent kikerülnöm, de nem szeretnék még egy munkahelyet váltani a covidtálibok miatt. Létezik olyan igazolás amivel orvos felmenthet az orrba nyúlás alól?
2022. okt. 27. 16:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

"Sajnálom apukádat tényleg, de a saját egészségemről hagy döntsek én."

Egy fertőző betegség esetén eleve nem vagy képes csak a saját egészségedről dönteni.

2022. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
De az oltás esetén tudok.
2022. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy a döntésed a környezetedre is potenciális hatást gyakorol, nem, nem tudsz.
2022. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Akkor a te logikáddal ne vezessek kocsit, ne menjek utcára, ne csináljak semmit, zárjam el magam mert csinálhatok valahol valamit, ami majd valakinek egyszer bajt okoz. Remek vagy.
2022. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem a vezetéssel van a baj, hanem ha olyan alapvető dolgokra sem vagy hajlandó, mint pl a jogosítvány megszerzése, de akkor is vezetni akarsz. Vagy ha járvány alatt tömegbe akarsz járkálni, de még az adott járvány elleni oltást sem vagy hajlandó felvenni.
2022. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
44%
Fordítva. Aki veszélyben érzi magát, az oltassa be. Én hagy döntsek a saját egészségemről. A jogosítvány megszerzése pedig nem kerül a testi épségembe. Köszi.
2022. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
64%

"Én hagy döntsek a saját egészségemről."

A saját egészségedről akkor döntesz, ha valami nem fertőző betegségről van szó. Ha arról van szó, akkor minden döntésed automatikusan a környezetedet is érinti.

2022. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

COVID tesztet nyálból is lehet végezni. Ragaszkodj hozzá, hogy te ilyet csinálhass a PCR helyett.

Én megértem, ha utálod, nekem ugyan csak egyszer csináltak, de az nagyon fájt, és utána eleredt az orrom vére. Pedig előtte az életben nem vérzett az orrom.

2022. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#27

Akkor megint ott vagyunk hogy ha nem akarom SEMMIVEL veszélyezteti a környezetem akkor zarjam el magam örökre igaz? Az zárja be magát aki veszélyben érzi magát. Ennyi. Nem ártana gondolkodni.

2022. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Akkor megint ott vagyunk hogy ha nem akarom SEMMIVEL veszélyezteti a környezetem akkor zarjam el magam örökre igaz?"

Nem éppen. Mivel a lényeg az, hogy ne veszélyeztess senkit FELESLEGESEN. Amikor valamire van reális opció, de neked derogál élni azzal, ott kezdődnek a gondok.

Az nyilvánvalóan irreális, hogy 0% esélyed legyen bárkit bármivel veszélyeztetni. De ha pl a semmittevéssel 10% esélyed van megfertőzni valakit, míg egy oltás felvételével mondjuk csak 2%, akkor elég ostobaság azt képzelni hogy a döntésed csak saját magadra lesz kihatással.

2022. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!