Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyomó fejfájás fogról lehet?

Nyomó fejfájás fogról lehet?

Figyelt kérdés

3 napja megfájdult a bölcsességfogam, de szerencsére elmúlt, szerintem lyukas lehet. Most már csak akkor érzékeny picit, ha hideg vizet iszok.2 napja azo az oldalon hátul a tarkóm feletti részén és oldalt a halántékom körül nyomó fejfájást érzek.

Ez lehet a fogamról még? Vagy inkább az idő?

Igazából nem bent a fejem fáj hanem inkább koponyan kívül a fejbőr meg a szövetek. Meg néha viszkető, zsibbadó érzést érzek. Mi lehet ez? Másnak volt már ilyen? Már arra is gondoltam nem e gerincem- hátam okozza rossz alvás póz miatt, vagy becsípödött ideg... Sosem éreztem még ilyet. Olyan mintha nyomnák oldalt a fejemet, nem durván, de zavaró és folyamatos.


2022. okt. 31. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogfájástól lehet fejfájásod mivel szoros összefüggés mutatható ki a kettő között. Nekem is volt már ilyen és csak azért tudom.
2022. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De azért furcsa, mert a fogam meg már nem fáj.

Most már csak egy ponton fáj hátul a kisagyamnál ha oda nyúlok olyan érzés mintha beütöttem volna. Remélem semmi komoly.

2022. okt. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!