Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lelassult az anyagcserém....

Lelassult az anyagcserém. Mivel tudok ezen javítani? Pajzsmirigy alulműködésem van. Tsh-m beállítása még folyamatban van. Jelenleg 100 letroxot szedek.

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár hónap alatt szépen rendeződik majd, ahogy beáll a pajzsmirigyhormon szintje a megfelelő tartományba.


Mit értesz pontosan az alatt, hogy lelassult? Nem kell minden nap nagywc-zned, vagy mit?

2022. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 a lelassult anyagcsere egy eufemizmus arra, hogy hízunk, mint a disznó. (szintén pajzsmirigy-alulműködéses vagyok)
2022. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2: Jaaaaa.... értem már! :)))


Amúgy nekem is az van, Hashimoto. Mégsem vagyok elhízva, nem is voltam.

2022. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva, de sokkal kevesebbet ehetek, hogy tartani tudjam a súlyom. Emellett heti 1x van székletem 😔
2022. okt. 31. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok elhízva, 50 kilóból lettem 64, keveset eszem, de nem csak hetente egyszer megyek. Magnéziumot szedsz rendesen?
2022. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: akkor tuti nem eszel elég rostot, és nem iszol eleget...


A "lassú anyagcsere" nem kell hogy ilyen szélsőségesen ritka székletet okozzon!

2022. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem szedtem magnéziumot, de szerdától fogok. Köszi!
2022. okt. 31. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!