Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az éves orvosi alkalmassági...

Az éves orvosi alkalmassági vizsgálatot meddig lehet elhúzni ha valakinek folytonos hőemelkedése és légzési nehézsége van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje folytonosan hőemelkedésem/lázam van, illetve légzési nehézség, a munkavégzésben nem akadályoz, már mondhatjuk hozzászoktam, ilyen állapotban nem tudom, hogy jó ötlet-e elmenni éves orvosi alkalmassági vizsgálatra, a háziorvosom se fogad, azt mondta, hogy várjak amíg jobban leszek,vagy hívjak mentőt ha nagyon rosszul vagyok, ha dolgozni nem tudnék akkor kiír, de dolgozni tudok így betegen is.


Valakinek volt már tapasztalata ezzel kapcsolatban, arra gondoltam, hogy szólok a cég HR-nek, hogy egyelőre nem tudok menni, de sajnos az sem kizárt, hogy hónapokig még ilyen állapotban leszek, mivel ismerősömnek is ez a hosszú lefolyású covid ja volt.


Mit gondoltok, meddig lehet halasztani a vizsgálatot? A cég szeretné ha minél hamarabb letudnám, de így félig betegen nem látom sok értelmét, inkább várnék amíg ez elmúlik


2022. nov. 3. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik post covid ambulancia, talán érdemes lenne felkeresni.
2022. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 arra gondoltam, hogy kivárom amíg jobban leszek, akkor is ha sokáig tart, örökké csak nem fog tartani, viszont nem tudom, hogy emiatt húzhatom-e az éves orvosi alkalmassági vizsgálatot :S


egyébként hol van poszt covid ambulancia, ami fogadna? (Óbudai körzethez tartozok)

2022. nov. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!