Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mi lehet a betegségem ami már évek óta tart?

Figyelt kérdés

Szóval 9 éve (kiskorom óta) folyton fáradt vagyok megállás nélkül, 4 éve elkezdett remegni a kezem (vagyis akkor vette észre egyik osztálytársam és szólt nekem így 4 éve tűnt fel hogy szokott remegni a kezem) de csak néha, és a memóriám is romlik. Most rászántam magam most hogy már kamasz vagyok elmegyek orvoshoz mert a tanulásban egyaltalán nem segít hogy folyton fáradt vagyok és stb. Kaptam beutalót a neurológiára vérvételre holnap délelőtt megyek. De azon gondolkodom hogy amikor kezdődött akkor volt előtte egy fej sérülésem, testvéremmel jatszottunk és nagyon bevertem a fejem utána 2-3 éven keresztül fájt a fejem egy csomó orvosnál voltunk de nem tudták mi bajom lehetett. És a fáradtságomra azt mondták vérszegény vagyok mivel nem engedtem a vérvételt, nagyon hisztis voltam és az orvos azt mondta hogy akkor lehet vashiány kaptam is rá gyógyszert de az meg már 8 éve nem segít és szerintem, ezért nem vagyok vérszegény de nem vagyok orvos szóval nem tudom. (Egyéb tünetek: fókusz pont vesztés vagyis a szemem elszokott fáradni és nem mindig fókuszál, nehezen alszok el meg túl sokat szoktam előtte gondolkozni és aztán nem bírom abba hagyni, folyton aludnék de napközben nem tudok elaludni, ugye a memóriám romlik néha egy mondatból kiesik pár szó nagyon feledékeny vagyok sokszor elfelejtem mit akartam mondani, csinálni vagy kiesik pár esemény ami megtörtént, ezért van egy nem elfelejtős füzetem amibe bele szoktam írni hogy mit nem kell elfelejtenem mert különben teljesen elfelejtem de szerintem a hosszú távú memóriámmal nincs gond vagy hát nem tudom, de annyira nem vészes mint ahogy itt mesélem a memória zavarom; ja és ha megfázok mindig homlok üreg gyulladásom lesz és ez a fejsérülésem után lett; néha szokott fájni a fejem, ritkán elspzsibbadnak a végtagjaim; sápadt a bőröm; többnyire kiszoktam száradva lenni hiába iszok vizet; vitamin hiányos is vagyok; és ha nagyon éhes vagyok beszoktam lázasodni, nem tudom hogy ez mennyire lényeges)

Hát úgy emlékszem hogy kb ennyi de mivel már 9 éve élek ezzel, nem zavar csak hát nem emlékszem milyen kipihentnek lenni és hát elég zavaró folyton fáradtnak lenni.

Előre is köszönöm a segítséget, meg hát most majd megyek orvoshoz szóval így is úgy is remélhetőleg kiderül mi bajom van de azért megköszönném a válaszokat!

(Olvastam róla hogy sokan ettől depressziósak lesznek, engem az mentett meg hogy folyton próbálok pozitív lenni meg eleve elég optimista személyiségem van)


(Végig olvastam és arra jutottam elég sok gondom van😅

Nem tudom hogy számít-e de lány vagyok és nagyon fiatal)



#kézremegés #memóriazavar #Folytonos fáradtság
2021. aug. 23. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm... így elsőre hipochondriára gyanakszom, némi lustasággal vegyítve.
2021. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD! Ezt nagyon adom!😂
2021. aug. 23. 16:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy csak próbáltam összeszedni a dolgokat hátha valaki tudja, bár 9 éve nem izgat, de úgy gondoltam mostmár tudni akarom, bár őszintén még most sem izgat annyira. Bár elég idegesítő volt miközben írtam gondolkoztam milyen tüneteim vannak de ahogy eszembe jutott már el is felejtettem ezért ahogy kigondoltam próbáltam gyorsan leírni így lett ennyi XD
2021. aug. 23. 16:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy pont az egészségem az amivel soha nem foglalkoztam,,, Csak anyám utasításaira mert anyukámnak mindig az egészség az első, számomra meg mindig a tudás volt...
2021. aug. 23. 16:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár a lustaságot eltaláltad!♥️😂♥️
2021. aug. 23. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A krónikus fáradtság szindróma (CFS) önálló betegség, az egészen pontos kiváltó okokat nem ismerik, sok a feltételezés.
2021. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^
2021. aug. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!