Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Államilag finanszírozott...

Államilag finanszírozott masszázs létezik? Milyen orvos tudja felírni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok elmenni fizetős masszőrhöz, nettó 200 ezres fizetésből élek albérletben, örülök, ha ételre van pénzem.


Viszont tele van a hátam és a vállam csomókkal, néha már úgy fáj, hogy aludni sem tudok fájdalomcsillapító nélkül. Ráadásul a jobb kezem egyre nehezebben tudom felemelni, 26 évesen nagyon korai még az ilyen probléma szerintem. A munkámban is akadályoz, tanár vagyok, mikor 5-6 órán keresztül írok a táblára, már majdnem leszakad a kezem.



2022. nov. 6. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

elmész, adsz plazmát heti 1x, és kifizeted belőle a masszást


erre neked nem fognak felírni masszást

2022. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, reumatológus írhatja ki kezelésként, ha az indokolt. Az anyagi helyzet sajnos nem elég indok.
2022. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkapod ingyen. Kérj beutalót a háziorvoshoz a reumatológiai szakrendelésre.
2022. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fizikós vagyok. Beutaló a háziorvostól reumára utána kérsz időpontot. Ha indolkoltnak találja felír massaget de pluszban felírnak elektromos kezelést esetleg gyógytornát. A kombinált kezelések mennek mostanság.
2022. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!