Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mehszajseb elmulhat tunhet...

Mehszajseb elmulhat tunhet magatol?

Figyelt kérdés

Szoval mikor legeloszor jartam nogyogyasznal halistennek nem volt semmi komolyabb problemam, csak mondta h van egy kis mehszajseb, errol ugy tudom h viszknylag altalanos dolog nem feltetlen kifejezetten rossz.


Par evvel kesobb voltam ujra nogyogyasznal masik embernel, aki semmit nem mondott errol, hogy egyaltalan lenne ilyenem, meg ismet nem volt semmi problemam.


Lehetseges h elmult vagy csupan annyira jelentektelen lenne h nem is mondta?



(azert nem kerdeztem ra a dokinal, mielott valaki belemall, mert nekem ez a vizsgalat mar onmagaban eleg traumatikus elmeny es ott helyben egyedul fiatalkent eszembe nem jutott semmi ilyen kerdes)


2022. nov. 6. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez egy gyulladás a nyálkahártyán, gondolom ott és akkor kezelték.

Hány éves vagy, ha többedik vizsgálat? Gondolom nem tini, merj kérdezni!

2022. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kezeltek semmivel sem. Csak annyit mondott hogy van.
2022. nov. 7. 06:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem arrol van szo h nem merek kerdezni, csupan nekem ez egy olyan helyzet, jo tudom mindneki masnak is, de foleg elso par alkalommal meginkabb kellemetlen ez az egesz, Es en ilyenkor kisse letaglozok es orulok h gyorsan feloltozhetek es kijohetek. De talan ez nehany alkalom utan majd javul es meg tudom kerdezni ami eppen erdekel vagy aktualis.
2022. nov. 7. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!