Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Valami nagy baj...

Mi van velem? Valami nagy baj van.

Figyelt kérdés
Nagyon gyengének érzem magam, üresnek érzem a fejemet, nem tudok koncentrállni, zsibbadnak a kezeim, úgy érzem mindjárt meghalok, alig bírok lélegezni, nagyon nehezen lélegzem, fáj az egyik lábam .
2022. nov. 9. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
112. Itt nincs orvos.
2022. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd ki a mentőt vagy hívd fel a háziorvosod,mi itt nem tudunk diagnózist adni.
2022. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mentális problémára gyanakszom, nagyon rosszul vagyok mostanában mentálisan és nem mentem orvoshoz. Nem gondolom hogy most segítene ha az 112 hívnám, végülis max meghalok azt úgy sem bánnám
2022. nov. 9. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk orvosok. Ha fizikai fájdalmaid vannak, azonnal hívd a mentőt. Egyébként ha mentális, akkor csak szomorú vagy, vagy figyelemhiányos. Keress barátokat vagy hobbit
2022. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet pánikroham vagy pánikbetegséged van.Vegyél be egy kalcium pezsgőtablettát,és próbálj nem pánikolni,a halálfélelem egy tipikus tünete a pánikrohamnak.Szerintem azért csak jobb lenne kihívni a mentőt,rosszat nem csinálnak veled.
2022. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy légmell de nem merem megnézni a tüneteket. Fáj a mellkasom jobb oldalt. Nem tudok korházba menni mert tele vagyok hegekkel
2022. nov. 9. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor is tudsz kórházban menni ha vannak hegeid. Hívd a 112-t ott pszichológussal is tudsz beszélni.
2022. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!