Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szorongok, ha emberekkel...

Miért szorongok, ha emberekkel kell élőben találkoznom, vagy egy megbeszélt telefonhívást várok?

Figyelt kérdés

Semmilyen trauma nem ért soha, találkozó/hívás közben sem tűnik fel senkinek, viszont nekem gyomorgörcsöm az előtte levő pár órában :S

Mit lehet ez ellen tenni? Citrom+orbűncfű tea nem igazán használ


2022. nov. 12. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem citromfüvet iszok, hanem egy kis Baileys-t.
2022. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán ilyen a személyiséged. Én 9 éve vagyok a munkahelyemnél de a mai napig rágörcsölök, szorongok megbeszélések előtt, pedig általában a megszokott emberekkel találkozom csak. Nincs ez másképp az élet más területein sem: nyűgök a társas programoktól, annak ellenére hogy mindig jól sülnek el. Tisztában vagyok az introvertáltságommal, ezen változtatni nem tudok, de nem is akarok.

Esetleg kérj segítséget pszichológustól, hogy feltárjátok az okokat.

2022. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!