Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugodhatnék meg egy...

Hogyan nyugodhatnék meg egy fontos telefonhívás előtt?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem félek telefonhívások vagy hivatalos e-mailek megírása előtt. Mindig van bennem egy kis izgalom, de az még szerintem az egészséges szint.


Ettől a hívástól viszont rettegek, gombóc van a torkomban már most, és nem akarok nyugtatót bevenni, ráadásul nincs is itthon.



2021. szept. 9. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ milyen hívás. Spec én össze szedtem a mondanivalómat mindig, ne hogy az legyen hogy elfelejtek valamit.

Összeírom pontokban, aztán nagyjából kidolgozom.

Így az ember felkészülve várja, izgulni fog de amint elkezdődik elmúlik. Össze van szedve a lényeg. Ha az ember botlik vagy izgul azt nem veszik véresen komolyan.

2021. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam.

Lejegyzetelem vázlatosan, hogy mit szeretnék mondani/kérdezni.

Aztán ha nagyon izgulok, akkor vagy megpróbálom lekötni magam valamivel, ami eltereli a gondolataimat, vagy hátradőlök, becsukom a szemem, veszek pár nagy levegőt és megnyugtatom magam.

2021. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem lesz megfelelő pillanat. Csak attól múlik el nálam ilyenkor ha megnyomom a hívás gombot. Oda kell eljutni, valahogy így nagyon hirtelen megngonim
2021. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megtettem, de nem vették fel. :D


Mindegy, legalább eljutottam. Hétfőn is fog menni, akkor szintén lesz ügyfélfogadás.

2021. szept. 10. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 wow szuper!! de azért ne becsüld le a hétfőt, azért mert most sikerül, nekem akkor is durva lenne :D
2021. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne agyalj rajta, ne készülj rá, csak fogd a telefont és tárcsázz. Közben vond el a figyelmed picit, pakolássz a lakásban, sétálgass, torolgesd a bútorokat, firkálj üres cetlikre, jegyzetelj, ilyesmi.
2021. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!