Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tudod, korán kell kelned...

Ha tudod, korán kell kelned időre, akkor mindenképp időben lefekszel, még akkor is, ha nem vagy álmos?

Figyelt kérdés

Hatkor kelnem kell, de nem tudok lefeküdni pedig 2 óra 40 van. Többször vagyok evvel így. Ha mégis ágyba vonulok ilyen helyzetekben, nemigen tudok elaludni az esetek többségben. Amolyan félálomban várom az ébresztőt.

Te miként oldod meg az ilyen éjszakákat?



2022. nov. 14. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb ahogy te...
2022. nov. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Néha sikerül elaludnom, néha csak úgy, ahogy te is írtad. De ha el is aludtam, nem pihentem kellően ki magam.
2022. nov. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na fél 4-kor kellett kelnem (épp a reggeli teámat iszom), és ezért lefeküdtem tegnap 9-kor, hogy de jó, így akkor tudok aludni normális mennyiséget... Aha, ahogy azt Móricka elképzeli. Fél 12-ig forgolódtam, majd felkeltem kicsit olvasni, és így valamikor negyed egy körül sikerült elaludnom. Fél háromkor pedig felébredtem, és onnantól meg visszaaludni nem akartam már, mert "úgyis mindjárt kelni kell".


Velem mindig ezt teszi, ha ilyen - számomra - extrém korán kell kelni.

2022. nov. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.

Hát én fel nem kelnék 3:30-kor, hogy 36 perc múlva még csak a teánál tartsak. Erre elég 15 perc is.

2022. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen hajnali fél háromig ébren vagyok, és tudom, hogy majd egy hét múlva reggel 6-kor kell felkelnem (dél helyett), akkor napokkal előtte elkezdeném az akklimatizációt. És minden nap egy órával korábban hagynám abba a melót, és egy órával korábban kelnék!
2022. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!