Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sokáig tartózkodok ülve a...

Almaa kérdése:

Ha sokáig tartózkodok ülve a térdhajlatom elkezd fájni mi lehet az oka? Részlet lent.

Figyelt kérdés
Üdv az utóbbi időben azt vettem észre hogy ha esetleg több órásra nyúlik az itthoni szabadidőtöltésem a számítógép előtt általában a lábam függőleges állapotban van nem kinyújtva.Majd bizonyos idő után tompa fájdalmat kezdek érezni a térdhajlatomban.Először arra gyanakodtam hogy talán a nadrág-többnyire farmer-szorítja és emiatt érzem, de ma egy olyan nadrágban is éreztem ami semmiképp sem szorít ott.Rendszeresen mozgok.Mit érzek mi lehet a baj?Gyenge a vérkeringés a lábamban?Bármi is a probléma komolyabb kezelést igényel esetleg csak valamiféle vitaminnal megelőzhető?
2011. febr. 16. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Oka:

Elülöd a lábadat. Nem csak az ereket, de az idegeket is.

Kezelés:

Legalább fél óránként tegyél pár séta kört a lakásban. Menj el wc-re vagy igyál egy kis vizet. Nyújtóztasd a lábaidat.

2011. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi igyekszem megfogadni! Minenképp odafogok erre figyelni, de jó lenne tudni mi lenne a folytatása ha ez nem maradna abba?
2011. febr. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!