Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akit hasi ultrahangra utalt...

Akit hasi ultrahangra utalt be a háziorvos, le kell venni a melltartót is? Hogy zajlik? Kérlek, írjatok tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasi ultrahangnál nem.
2022. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a nadrágot kell meglazítani, és picit lejjebb tolni. Éhgyomorra kell menni, és előtte 1-1.5 órával már ne pisilj, hogy ne legyen üres a hójagod.
2022. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*hólyagod
2022. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Csak ha a hasadon hordod a melleidet.
2022. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Beutalómon igen, rajta van, hogy már napokkal azelőtt ne egyek puffasztó ételeket, viszont az is, hogy 5 órával előtte ne pisiljek. Reggel 8-ra kaptam időpontot dec. 19-re. Ha alszom éjjel, hogy oldjam meg, hogy ne is pisiljek? Áááá, már most be vagyok parázva. :(
2022. nov. 25. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 5 óra az nagyon sok. Annyit nem kell kihagyni. Ha felkelsz 6 órakor, még nyugodtan menj el WC-re.
2022. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A háziorvos nyilván nem tudja (még), hogy mikorra kaptam időpontot, majd a lelettel megyek vissza hozzá. Ezek szerint elég másfél-két óra. Örök hálám, köszönöm szépen, de tényleg! Vannak még rendes emberek...
2022. nov. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!