Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éve lejárt a jogsim, háziorv...

3 éve lejárt a jogsim, háziorvos elküldött pszichiáterhez mert napi 3x1 rivotrilt szedek, és 2 mg ripedont. A pszichiáter alkalmasnak fog tartani vezetésre? A gyógyszereket ő írta föl. Tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem. A kezelőorvosod ismeri az állapotodat, nem mi.
2020. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Mindkettőnek lehetnek olyan mellékhatásai amelyek miatt nem ajánlatos gépkocsit vezetni, nem hiszem, hogy alkalmasnak fognak találni vezetésre, hiszen magadat és másokat is veszélybe sodorhatsz.
2020. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem érzem hogy bágyattabb lennék, vagy koncentrációs zavaraim lennének ezektől a szerektől
2020. ápr. 14. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal eléggé megszigorították a jogosítványhoz az alkalmasságit, úgyhogy lehet, hogy nem fogják megadni. Évekkel ezelőtt ez még nem volt nagy gond, én egyszer konkrétan a pszichiátriáról mentem ki a jogsit megújítani, igaz, nem pszichiáterhez, csak üzemorvoshoz. Elmondtam, hogy a gyógyszereket nagyrészt éjszakára szedem, nappal nem, így megkaptam az alkalmasságit. Ma már ez nem biztos, hogy ilyen könnyen menne, pláne, ha lejárt több éve.

Mielőtt valaki megjegyzést tenne, nem volt balesetem a gyógyszerszedés alatt, közel 30 évig vezettem.

2020. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt a pszicháter dönt.Le is állithatja gyógyszereid .A házi orvos semmilyen kockázatot nem vállal fel.

Én egy stroke miatt 5 szakorvost kerestem fel.

Bár minden szakorvosi eredményt vittem,ami a vezetést nem tiltotta alap vizsgálatokat csak el végezte .

2020. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!