Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarszágon tényleg ihatatlan...

Magyarszágon tényleg ihatatlan a csapvíz? Lehetséges hogy attól vagyok ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Évek óta nem iszom csapvizet, de betegségek miatt nem mindig tudok lemenni venni, sokkal könnyebb lenne csapvizet inni

Múlt héten elkezdtem, 2 napig gyomorrontasom volt, ma újra elkezdtem inni, ugyanolyan rosszul vagyok… arról nem is beszélve hogy undorító poshadt fertőtlenítő íze és szaga van…

Egészen konkrétan Egerben vagyok, tehát észak-mo…

Miért okoz ekkora bajt és fájdalmat a gyomromban?


2022. nov. 26. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
🤣 ez kész
2022. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen jó és Magyarország legnagyobb részén is kifejezetten jó minőségű és biztonságos a csapvíz. Ha úgy gondolod, forrald át, utána már semmiféle kórokozó nem maradhat benne élve, biztosan nem okozhat semmiféle gyomorrontást. Valószínűleg inkább pszichés eredetű a problémád, de nyugodtan bevizsgáltathatod a vizedet, ha nem hiszed.
2022. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország nagy részén kiválo minőségű a csapvíz, mindenhol alkalmas emberi fogyasztásra.

Persze a szolgáltató csak a házig garantaljá a minőséget, ha egy öreg házban laksz ahol a csövekbe van valami az mas kérdés, ez előfordulhat.

Ki tudsz hivni vízellenőröket, akik bemérik neked pár 10.000ft-ért és onnantól tudni fogod.

2022. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos mondta, hogy alap, hogy a gyerekek igyanak csapvizet (is). Vagy csak azt.
2022. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Te is kész vagy ha nem bírsz normálisan beszélni


Nem kell nekem támadni… csak akkor voltam rosszul mikor csapvizet ittam és undorító klóros íze volt… azt nem tudom beképzelni…

Társas házban lakom, nem egy öregnél

2022. nov. 26. 16:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Klóros íz esetén tölts egy kancsóba, hagyd állni fél órát, attól elmúlik. Régi házaknál lehet gond a csövek minőségével, egy új építésű társasházban szerintem jónak kéne lenni a víznek.
2022. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha annyira jó lenne a csapvíz egyébként, akkor egyáltalán miért árulnának ennyi fele ásványvizet egyébként?
2022. nov. 27. 06:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Azert hogy pénzt keressenek belőle :)
2022. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az íze összehasonlíthatatlanul jobb és eddig 2bol 2x olyan gyomorfájdalmaim voltak hogy nem tudtam másra gondolni… Budapesten tudom hogy nem ajánlott a csapvíz, de Egerben azt hittem jó a minősége

Gyerekként egy bükk hegység melletti faluban éltem, csapvizen nőttem fel és emlékszem hogy nagyon jó íze volt, nem erre a klóros szarra számítottam…

2022. nov. 27. 11:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vársz.

Ha vitakozni szeretnél akkor ebben nem leszünk partnerek.

Többen leírták hogy magyarországon szinte mindenhol jó minőségű a csapvíz, kiváltképp a nagyvárosokban mint amelyen Eger vagy Budapest, tehát megihatod, a házig menő vízzel nincs baj.

Ha nálad nem jó úgy gondolod, akkor méresd be és ha az jön ki hogy gáz van vele akkor léphetsz majd, cső csere a házban, szűrő/víztisztító beszerelése, esetleg költözés vagy átállás más fajta vízre stb.

Vagy ha csak simán nem ízlik akkor ne idd.

2022. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!