Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fúrt kutas víz fogyasztása káros?

Fúrt kutas víz fogyasztása káros?

Figyelt kérdés
Túl kemény víznek van egészségkárosító hatása? Mennyi ásványianyag tartalma van? Annyi, mint az ásványvíznek?
2022. nov. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Be kell vizsgáltatni, és kiderül.
2022. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérj mintával bevizsgálást és döntsd el.

Ásványvizek különbözőek, de jellemzően magas az ásványi anyag taRTALMUK.

2022. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok, lehet kielemeztetem, kb. 3 hónap alatt tönkrevág egy kávéfőzőt, mert vízköves lesz tőle, és ecetelni kell a kávéfőzőt.
2022. nov. 26. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig ásványvizet és csapvizet használtam, most az albérletben lett szerencsém ilyen kemény vízhez, ja és van mellette a szomszédnak egy azbeszt palája, az beszívódhat a vízbe? Az csak belélegezve káros?
2022. nov. 26. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd be. Nekünk gyerek korunkban, gémeskutunk volt. 70-es évek eleje. Mindenki él még. Mamának a gémeskút után, 75-ben beköltözött a tanyáról a papa halála után ide, úgy mond a városba. A háláláig [2012] fúrt kútja volt. Ennyire káros...
2022. nov. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: az én mamám is sokáig élt, inkább úgy értettem, hogy megvan-e benne az a kellő ásványi anyag tartalom, mint a bolti finomított ásványvízben, meg lehet-e benne káros anyag.
2022. nov. 27. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem piszkálják nincs veszély a palával.
2022. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!