Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire káros a fű? Hosszútáv...

Mennyire káros a fű? Hosszútávú fogyasztása milyen gondokat/betegségeket okozhat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
A fű illegális, úgyhogy ne fogyaszd, mert börtönbe is kerülhetsz!
2021. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hosszútávon memóriazavart, illetve motiválatlanságot okoz.
2021. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Betegséget nem igazán okoz. Mentálisan leépít kicsit. A memóriádnak annyi lesz, ha sokat szívsz. A hozzáállásod dolgokhoz is változni fog, kb ilyen homokba dugom a fejem, majd lesz valahogy leszarom.. Ha mondjuk havi 1-2x betépsz az csak rövid időre üti ki a rövidtávú memóriádat, hosszútávon talán még nem okoz gondot.
2021. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem vészes. Én 18 éve szívok, és semmi betegséget nem okozott. Viszont demotiválttá tesz. Kitalálok én nagyon szuper dolgokat, de megvalósítani semmit nem tudok belőlük. Ha van füvem kb szívok és röhögök egész nap az ablakban ülve. Arról nem is beszélve hogy nagyon sok pénz rámegy. Ritka volt az hogy a gyári 3 műszakos melóval egész hónapba tudtam volna szívni, mert nekem több mint 60g kéne havonta - hogy kijöjjön a napi 2. De többet is el tudnék szívni, csak nincs annyi pénz amit meg tudnék szerezni. Viszont én más drogoktól is függő vagyok. De ha nincs más jó minden nap szívni is :)
2021. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Most gyujtom mindjárt a cigit.😄
2021. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Elég nagy memóriazavart tud okozni, és nem is kell neki sok alkalom hozzá, hogy észrevehető legyen. Napi szintű használat után kicsit ügyetlenebb leszel, a mozgáskoordinációd nem lesz a legjobb, józanul sem egy ideig. A koncentráció is csökken pár napig használat után.

Ha hosszútávon sokat használod (napi szint), akkor pár év alatt elkezd tönkremenni az idegrendszered és ingerültebb leszel józan állapotban (nem alkoholelvonási szintű agresszió, de azért könnyebben húznak fel apróságok).

Pár embernél paranoiát is előhozhat, pl. tépés közben elkezdesz rettegni, hogy a szomszéd megérzi a szagot és biztos rád hívja a rendőröket és pisitesztet kell adnod és lebuksz és örökké bebörtönöznek. :D

Meg indokolatlan dolgokat csinálsz szörnyen rossz teljesítménnyel, pl. hajnali 1:47-kor fejezel be egy válaszírást 15 perc gépelés után, ami józan állapotban csak 2 perc lett volna. :D

2021. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bérczesi Robi, majd nem fogsz pislogni
2021. ápr. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!