Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járógipszre mit javasoltak...

Járógipszre mit javasoltak ilyen időben, hogy ne legyen koszos és vizes?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Kik?
2022. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Folpackoztam, tudom, hogy rengeteg műanyag hulladék, de ez volt a gyors, olcsó, egyszerű és tartós megoldás.
2022. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zokni, rá zacskó celluxszal, rá esetleg még vastag zokni, ugyanúgy volt 2 másik ismerősöm, így jártam dolgozni is.
2022. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A zoknit kilyukasztottad a saroknál?
2022. nov. 28. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
igen nagy méretű volt. Mi történt veked amúgy?
2022. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkét lábam gipszben van. Sarok van a gipszen. Vastag zoknit húzok rá. Bár én sokat nem megyek vele mert csak korlátozottan szabad terhelnem.

Zoknit nem vágom ki saroknál mert akkor utána a koszt viszem az ágyba..

2022. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, te két lábra kaptál járógipszet??

Nekem autóbalesetben mindkét lábam eltört. Két hete vagyok lassan fekvőgipszben, 1 hete tettek körkörös gipszbe.

Meg is mondta az orvos, hogy két lábnál ő nem enged járógipszet, mert nem lehet úgy járni :(

Így 6 hétig ki kell bírnom..

Ez a veszprémi kórház..

Neked hol engedtek járógipszet két lábra?

Már magánúton gondolkodom hogy kérek gipszet valahogy mert 6 hétig nem bírom fekvőgipszben. Ráadásul nem engedte a könnyített gipszet sem csak ezt a fehér nehéz gipszet nyomták rám.

2022. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem csonthártyagyulladás miatt került mindkét lábam gipszbe.

Először 2 hetet fekvőgipszben voltam, ebből 1 hét kórházban mivel injekciózták. 1 hét gipszsín, utána hagyományos fehér gipszekkel mehettem haza.

2 hetesen gipszcsere járógipszre amik már műanyag színes gipszek sarokkal. Amúgy nem mondanám könnyebbnek.

Nekem ugye nem törés hanem tehermentesítés miatt van. És csak járókerettel vagy mankóval szabad terhelni kb addig amíg WC-re kimegyek vagy le a kocsiig a ház elé.

Két gipszben nem olyan egyszerű járni, azért kell nekem is az eszköz hozzá.

Okkal nem kapsz járógipszet hidd el.

Max kérdezz meg egy pesti klinikát hátha..

2022. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem se adtak járót, mikor tettek gipszbe, már előre megmondták, hogy ez 6 hét fekvő.

De nagyon fájt, megváltás volt amikor felkerültek a gipszek. Senki nem szereti a gipszet de én jól viseltem, kevésbé fájt.

2022. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!