Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik már ilyen műtét? Ha...

Létezik már ilyen műtét? Ha nem, lesz ilyen valaha?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de... Olyan műtétre gondoltam, hogy egy embert átalakítanak egy antropomorf állattá. Tehát emberi alakú testem lenne, belül is megmaradna minden emberi képességem, de a fejem az róka fej lenne, illetve a teljes testemet róka bunda borítaná, ami a bőrömből nőne ki, tehát nem egy fursuit/ruha/akármi, hanem a testem része lenne, akárcsak egy igazi rókának. Illetve a lompos róka farkat se felejtsük el. Tehát lényegében egy teljesen organikus, létező furry lennék. Ilyen létezik? Van rá esély, hogy létezni fog ilyen műtét? Ha igen, vajon mennyibe kerülne? Csak mert lehet elkezdeném gyűjteni rá a pénzt. Ezt a kérdést komolyan gondoltam!

2022. nov. 27. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hat, már ürlényt is csinálnak emberekből, láttad már azt a palit aki ürlénnyé mütette magát? Szóval én simán el tudom képzelni
2022. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik.
2022. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A plasztikai műtét és genetikai modifikáció egészen más jellegű dolgok. Utóbbinál már az is kérdéses hogy egyáltalán megvalósítható-e, hogy egyáltalán kutatják-e a lehetőségeit, és egyáltalán engedélyeznének-e ilyen eljárásokat. És még utána jön, hogy ennek a módszerét sikeresen adaptálni tudják-e, lesz-e erre megfelelő szakember, helyszín, az megfizethető-e, és végül az ilyen eljárásra jelentkező mind genetikailag, mind pszichiátriailag alkalmas-e.


Jelenleg ez a "soha nem fog megvalósulni" állapothoz áll a legközelebb.

2022. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Jaj fiam, biztosan nem vagy több mint 18.

A te életed során nem lesz ilyen amikor meg igen akkor már egyszerűbb lesz egy anthropomorf rókát növeszteni lombikban amibe aztán átrakják az agyad.


Vegyél egy vr-t és VR chatben kiélheted magad, de el sem tudod képzelni mennyi idő lenne ilyen sebészeti műveletet etikus módon "forgalomba" hozni.

+ Dollár milliókba kerüle amire sosem tudnál összespórolni.


Ez van emberek vagyunk, el kell fogadnod, vagy nem és akkor lehetsz agybajos otherkin, de hidd el sokkal boldogabb leszel ha elfogadod ki vagy. Én is firry vagyok és persze örülnék ha sárkány lehetnêk, de tudom hogy nem lehetséges, és nem stresszelek rajta.


Alan Wattsot ajánlom hallgatásra.

2022. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Uram atyám, ez a kérdés miért nincs a humor/ezotéria kategóriában?
2022. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mert vannak elkeseredett gyerkek akiknek még nem ütött be a valóság
2022. dec. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen műtét nincs és nem is lesz. Ellenkezik a biológia törvényeivel.

Előbb töltik le az agyad egy róka alakú robotba. De azt sem holnap.

2022. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
57%
Ex bioszosként egmondom hogy biológialag lehetséges, semmi nem tiltja csak az etika, "simán" össze lehet spliceolni egy ember róka hibridet, és megmondani hogy ne fejlődjön ki agya, mondjuk azt már nehezebb de ha lenne idő és pénz rá megoldanák olyan 50 év alatt. A robotosdi meg azért nem jó mert máig nincs bizonyítva hogy a tudat replikálható nem biológikus módon és jelenleg erről megy a nagy gondolkodás.
2022. dec. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelenlegi bioszosként mondom, hogy nem simán. Már, ha életképes valamit akarsz.
2022. dec. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem evolúciós biológián eléggé úgy állították be hogy nem annyira bonyolult de I guess hazudtak :D
2022. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!