Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet? Mitől lehet ez?

Véres széklet? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Két hete vírusos megbetegedésem volt, aminek következtében kaptam antibiotikumot

Amint el kezdtem szedni el kapott a hasmars napi 3x. Később(4-5napon belül) ez vissza állt a napi 1 max 2 alkalomra ,viszont maga a széklet állaga híg maradt.

Az ürítés iszonyatosan fájdalmas és maró.

2-3 napja már vért is találtam de nem a székletben hanem a papíron.


...kívül semmi sem látszik minden a normális.

Az lenne a kérdésem tudna e valaki ajánlani valami krémet vagy akármit ami segíthetne, mivel nem Magyarországon tartózkodom és már a vírusos megbetegedésnél is alig fogadtak el....


Plusz "tünet,, ami nem tudom, hogy ehhez tartozik vagy sem, jobb oldalt fájni kezdett a hasam...ilyen...nyomó érzés...


Aki tud kérem írjon valamit.előrre is köszönöm



2022. nov. 30. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos, méghozzá hamar.


A véres széklet sohasem vicc, mert lehet egy ártalmatlan aranyér miatt, vagy komolyabb, akár gyulladás okán is.

2022. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én férjem hasonlóan járt nemrég. 3.nap antibiotikum után véres volt a széklete, de a széklete konkrétan, méghozzá elég sok. Éhgyomorra mondta a doki, hogy úgy szedje. Na kérem, azonnal ereszkedett teljes béltükrözésre, ahol egy sebet találtak. Az antibiotikum szépen kikezdte... Hiába szedett mellé probiotikumot. Egy másik doki mondta később, hogy az adott gyógyszerre azt mondják, éhgyomorra kell bevenni, de egyszer ő is így járt vele, azóta evés után veszi be.

Neked lehet, hogy belső aranyér okozza a problémát.

2022. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
A mai ember bélflórája már amúgy is katasztrofális állapotban van a boltokban kapható műkajáktól, és akkor még divatba jött, hogy nyakló nélkül írják fel az antibiotikumot. Na, az aztán visz minden bacit a bélből. Nélkülük pedig minden van, csak normális emésztés nincs.
2022. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg aranyér gyulladás.
2022. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!