Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire lehet köze ehhez a...

Mennyire lehet köze ehhez a sok váratlan halálozáshoz és az általánosan megemelkedett halálozáshoz az mRNS vakcinázásnak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudok róla hogy szignifikánsan több lenne a váratlan halál mint az előző években. Tudnál linkelni valami hivatkozást erről?
2022. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Az onkologia most tele van pfizeresekkel. Az orvosok is megmondták hogy van egy ilyen tendencia
2022. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Már ne haragudj, de én erről sem hallottam semmit, pedig jó pár eve az eüben dolgozom.

Két jó barárom és kollegeam is az Orszagos Onkologiai Intezetben dolgozik, és nem melítettek ilyesmit.

Tudnál erről nekem valami hivatkozást/adatot hozni esetleg?


Mert ugye ha beoltottuk a lakossag 60+%-át és a daganatosok kozott 60% oltott akkor ott nincs összefüggés nyilván.

2022. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha lenne ilyen, arról tudnánk,(gyógyszermaffia ide, érdekek oda). Ha közvetlen ok-okozati összefüggés lenne, arról meg pláne.


Azt viszont senki semmelyik gyógyszercég nem ígérheti,hogy 10-20-30 év múlva nem lesz okozati következménye.

2022. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem kevered a vakcinát az ukrán háborúval?
2022. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szignifikánsabb magasabb a halálozási ráta, mint eddig, ezt csak a konteósok szeretik terjeszteni.


Az, hogy 10 év múlva lesz-e következménye, már más dolog.

2022. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

3-as, ne kérj forrást, felesleges, mert nincsen forrása, csak "az ismerősöm anyjának a dédunokája is Pfizeres és daganatos"- bullshit.


Én meg Modernát kaptam, és úristen, fáj a torkom. Biztosan azért :D

2022. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!