Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet leukémia? A többi lent.

El lehet leukémia? A többi lent.

Figyelt kérdés
hipochonder vagyok. A jobb combom belső részén, nagyjából a péniszemmel egy szintben megjelent egy véraláfutás. Volt már máskor is, es a bal combomon is nem olyan rég. De most egy elég nagy 2 újnyi vastag és 20 cm hosszú. Az utóbbi hetekben jelentkeztek ezek a foltok. Szedek 2 fajta orvosságot, mióta elkezdtem szedni, azóta vannak ilyen tüneteim. Lehet volt már előtte is csak nem figyeltem. Nem emlékszem hogy megütöttem volna, de lehet, mivel fát hasgadtam fel és odeütött volna a balta nyél. Elolvastam az orvosságok mellékhatásait, de nincsenek ilyen mellékhatásai. Olvasgattam az interneten ( tudom az interneten nem kell olvasgatni mert ott mindenre a rákot irják, még a köhögésre is) hogy akár leukémia is lehet. Olvasgattam itt is a gyakorikérdéseken hogy egy vérvétellel is kilehet mutatni mert nagy eltérések vannak. Ez igaz? Nem vagyok fáradékony, nem szokott folyni a vér az oromból, és a fogínyemből sem, csak néha mikor fogat mosok és erősen dörzsölöm de ez már egész kiskorom óta. Van étvágyam, és nem is fogytam. Valóban kitudja mutatni a vérkép? Szerintetek mitől lehet ez?
2022. nov. 30. 20:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A többi mind jó.
2022. dec. 5. 13:47
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
10: ezek még nem jelentős eltérések.
2022. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elküldtem a háziorvosomnak az eredményeket azt mondta hogy ez nem nagy eltérés, minden rendben van.
2022. dec. 5. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!