Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt a torkom bal...

Miért érzem azt a torkom bal oldalán hogy van valami?

Figyelt kérdés

Nyelesnel érzem a baloldalt hogy mintha ott lenne valami


Kb 2 éve lehetett mikor este csokit ettem és az ostyája úgy éreztem feltapadt a torkomra csináltam mindent mire 1 óra múlva úgy éreztem eltűnt. Másnap rizst ettem akkor azt érztem annak egy szeme maradt ott. És akkor elkezdtem figyelni erre és midnig úgy éreztem hogy valami kis kaja ott marad. Amúgy az az időszak nagyon nagyon stresszes volt számomra és gondotlam hátha azért. De aztán már nem figyeltem erre de azóta is érzem hogy ott van valami. Nem csak evés utan érzem, hanem nyelesnel midnig ott van.


Közben az kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem és hasimito betegségem van erre elkezdtem a letroxot. Itt csináltak pajzsmirigy uh-t de semmit nem mondtak hogy lenne valami rossz a pajzsmirigy gyulladás ami látszott kis mértékben.


Mostmár arra gyanakszom hogy ez nem étel hanem tényleg van ott valami. De mitől lehet ez?


2022. dec. 2. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichésen van sztem..
2022. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De annak ellenére is hogy amikor már nem figyeltem akkor is éreztem?
2022. dec. 2. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem nyeles van így,egyszer félre nyeltem. Azóta keserves ennem. Eszembe jut még ha nem is arra figyelek.
2022. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!