Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a csuklóm, mikor kell...

Fáj a csuklóm, mikor kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Gitározni szoktam, szóval nem szokatlan, hogy fájna a csuklóm, viszont mindig a bal szokott és nem így.(jobb kezes vagyok). Most a pengetős csuklóm fáj, leginkább akkor amikor hajlítom fel le, de akkor nagyon. Nem szoktam pengetőt használni, szóval nem annak szorongatása miatt van. Egész hét alatt gyakoroltam 7 dalt, minden nap egyszer kétszer leginkább, viszont szerintem ennek nem kéne ennyire megterhelnie a kezem. Kell menni orvoshoz? Ha igen akkor mikor? Több dolgot is láttam a neten, valahol azt mondják két hét, van ahol pár napot.

2022. dec. 5. 03:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, de szombat óta fáj.
2022. dec. 5. 03:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kezelni, patikában ha elmondod mi a baj, adnak krémet. Ha nem múlik, kelleni fog orvos.
2022. dec. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltaren Dolo jó izomfájdalmas fájdalomcsillapítónak, ha csak meghúztad, illetve Dolobene gél nekem csodákat szokott művelni a térdemmel, amin a lóbalzsam nem segít. (Egyiket orvos, másikat gyógyszertár ajánlotta nekem annó.) Illetve akár egy fakanállal-kevés gézzel is tudsz rendes fáslit csinálni, ha ínhüvelygyulladásod lenne. Pihentesd, ha kicsit enyhül a fájdalom, óvatosan, könnyebb gyakorlatokkal kezdd el terhelni, el fog múlni.
2022. dec. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudjuk a korodat. Ettől függetlenül ki kéne hagyni pár napot, amíg elmúlik a fájdalom. Nekem is szokott hasonló lenni, de én már közel járok a hatvanhoz. El szokott múlni mindenféle varázslat nélkül.
2022. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendelési időben kell.
2022. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!