Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Több mint egy hónapja megsérül...

Több mint egy hónapja megsérült a csuklóm (elestem, és ahogy letettem a kezem esés közben, megsérült), fájt, be is dagadt és lila is volt, és még mindig érzem a fájdalmat. Ez normális vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem fordítottam neki különösen jelentőséget, mert azt gondoltam hogy valami zúzódás lehet. Nem fáj folyamatosan, néha csak kicsit, néha viszont nagyon, amikor mozgatom. És elég sokszor recsegni, ropogni is szokott. Ez lehetséges hogy valami komolyabb sérülés?

2022. jan. 7. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég lassan esik le nálad a tantusz. Elképzelhető, hogy törés volt valamelyik csontban, ami még mindig nem gyógyult be.
2022. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ezer össze is forrt talán rosszul és azért fáj
2022. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több mint egy hónapja!? Nem kellett volna orvoshoz menni? De! Orvoshoz kellett volna menni!
2022. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!