Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kikészít télen az éjjeles...

Kikészít télen az éjjeles műszak. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Egy hét éjszakás, egy hét nappalos vagyok. Az átállásokkal nincs bajom, könnyen megszokom, de télen az éjszakás heteken szinte nem is látok napfényt. Reggel 6-kor végzek a munkahelyen, mire hazaérek van 7 és olyan 8-9 körül kerülök ágyba. Általában 3-4 felé ébredek, amikor már sötétedik. Az nem megoldás, hogy tovább legyek fent és négytől aludjak, mert 10-re mennem kell este dolgozni.
2022. dec. 8. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam, pláne így télen. Egyébként nálunk sokan úgy dolgoztak, hogy délelőtt voltak ébren, és dél-1 óra felé feküdtek le aludni, kb. este 8-ig, úgy jöttek be. Én így nem bírtam, úgyhogy aludtam egyből, amint hazaértem. Amikor már nagyon idegesített, hogy nem látok napot, akkor délben felkeltem, és a 4-5. napon aludtam ki mindig magam, addig meg csak vegetáltam. De hosszú távon nekem mindenemet tönkretette az éjszaka sajnos. :(
2022. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már rég be kellett volna tiltani az ilyenfajta folyamatos munkarendet. Fel nem foghatom, hogy milyen előnye van akár a munkáltató, akár a munkavállaló szempontjából a 12-24-12-48-hoz képest.
2022. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A 12 órás műszakot is be kell tiltani. Egészségtelen és lélek nyomorító.
febr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.

Értem. Akkor éjjel se áram, se mentő, se tűzoltás.

febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!