Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom abból ha...

Lehet valami bajom abból ha keveset alszok?

Figyelt kérdés
Kb.4-5 órát
2010. szept. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, aludni mindég kell... Valahol azt olvastam, hogy 6 óra az egészséges, de a négy óra nem jó... De ha pubertás korban vagy, akkor szerintem többet kellene aludnod...
2010. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 7-8 óra az alávsidő. Ha ennél kevesebbet alszol memóriazavar, szívritmus zavar, fáradékonyság dekoncentráltság is rajta lehet a listán.
2010. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En egesz eletemben ennyit aludtam, vagy kevesebbet, viszont van, amikor 1-2 napig csak lustalkodok, de nem ereztem ,hogy ez artott volna a szervezetemnek.


Szerintem minden szervezetnek mas az alvasigenye, es attol is fugg, hogy Ki hogyan szoktatja meg a szervezetet,

es attol, hogy milyen munkat vegez.

2010. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max annyi bajod lehet belőle, hogy fáradt leszel
2011. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg többet aludni.nekem volt olyan mikor keveset aludtam hogy fájt a szívem:S
2011. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4-5 óra kevés. Annyi idő alatt nem "töltődsz" megfelelően. Meg kell találni az ideális alvásidőt. Én pl. mindig fejfájással ébredek, ha túl sokat alszom. Egyébként nem hiszem, hogy huzamos időn keresztül alszol ilyen keveset. Hosszú távon nem bírnád!
2011. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!