Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a memóriám?

Miért ilyen rossz a memóriám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerűen mindent elfelejtek. Már fogalmam sincs, mi volt pl tegnap. Kb 6-7 hónapja van, eddig tökéletes volt a memóriám. Tanulásnál is, egyszerűen olvasom az anyagot, és hiába tanulom meg aznap, másnap már semmit nem tudok belőle. (Csak ha átismétlem vagy 5x) A koncentrációm se jó. Beszél hozzám valaki, és egyszerűen csak elkezdek gondolkodni értelmetlen dolgokon, és egyszer csak rájövök, hogy amúgy beszélnek hozzám. (És persze fogalmam sincs ilyenkor, mit mondott az illető) Forduljak orvoshoz? Vagy valami tipp, tanács?



2022. dec. 15. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáradtság, kialvatlanság?
2022. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. Elég stresszes időszakomban vagyok, sokat kell tanulni, és este elég sokszor felébredek. Csak nem tudom, ez ellen mit kéne csinálni.
2022. dec. 15. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy éve küzdök ezzel, plusz deperszonalicázió/derealizációval. Olvass utána.


Egy év alatt nagyon minimálisat javult.

25f

2022. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hétvégén próbáld jobban kipihenni magad. Én is átérzem ezt sokszor.
2023. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!