Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa szagot érzek az orromba...

Furcsa szagot érzek az orromban hogyha mozgok, előre hajolok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma kezdte el ezt a tünetet produkálni az orrom, nemtudom elmondani milyen szagot érzek, talán mintha valami egett dolog lenne..Ha jól emlékszem talán egy 5 napja gyógyultam meg az influenzából, arcüreggyulladásom is volt.Lehet ennek a “szövődménye”? Azt olvastam lehet ez valami agyi elváltozás is de nem akarom az ördögöt a falra festeni egyből.Fejem fáj egésznap viszont az valoszinu az időtől (szokott fájni ).Szerintetek mi lehet ez? Ha hétfőig nem múlik el akkor kérjek beutalót fül orr gégészetre?
2022. dec. 17. 23:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként fogalmam sincs van e köze ehhez ennek de pánikbeteg vagyok illetve szorongok..ha ez esetleg válthat ki ilyen tünetet
2022. dec. 17. 23:46
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Fürödj meg
2022. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük de ez nem sikerült poénosra.
2022. dec. 17. 23:51
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Próbáld kifújni az orrod és nézd meg hogy van e benne valami.

Ha nincsen benne semmi és érzed akkor próbáld meg vízzel kimosni,kellemetlen lesz!


Tudom mire gondolsz,én is éreztem már ilyet,de egy nagyon rövid ideig és ritkán fordul elő.

Általában a taknyodat érzed

2022. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!Kifújtam az orrom nagyon enyhén érzem a szagot , a fejem fájdult inkább meg
2022. dec. 17. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne sima vízzel mosd ki az orrod, mert azzal csak ártasz. Vegyél sósoldatos sprayt ami direkt erre való. Kúra szerűen fújj be reggel este 5 napig. Ha azután se javul akkor nem tudom.
2022. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladás miatt, a pangó válladéknak gyakran van rossz szaga. Továbba rossz fog miatt is előfordulhat. Az előbbi esetben el fog múlni. Érdemes beszerezni egy orrmosót, amivel az arcüreged egy részét pikk-pakk átmoshatod. Nem olyan rossz mint amilyennek hangzik, én csináltam pár hete, és nem kellemetlen érzés.
2022. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Szórj bele homokot. Komolyan mondom, ezt mi falun mindig így csináljuk és működik.


Beleszórsz egy fél marékkal, hagyod benne 10 percig, közben fejedet felfelé tartod, hogy ne szóródjon ki és a homokszemcsék magukba szívják a szennyeződést. Ezután porszívóval leszívod az orrodat és meg is gyógyultál :)

2022. dec. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Az égett szag érzése előzheti meg a migrénes rohamot.

Azért, ha nem múlik el ez az égett szag, javasolnék egy orvosi kivizsgálást.

Ha mégsem orr-fül-gége elváltozás okozza, attól még agyi probléma lehet (pl. epilepszia kezdete).

2022. dec. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. dec. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!