Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszket meg a fejem ha...

B.Reka01 kérdése:

Mitől viszket meg a fejem ha 4* lekezeltem paranit sprayvel és samponnal is a fejemet? Illetve teafaval is..

Figyelt kérdés

A dolog egy hete kezdődött. Gyanús lett hogy a tarkomnal nagyon viszket a fejem. Először azt hittem csak a sapka miatt de utána is viszketett hogy levettem..

Atfesultem jól a hajam egyetlen egy serket találtam, az is meg fehér volt. Irany a patika pénzt nem számít legdrágább szerek közül adjanak valamit. Gyerkocom van 5 éves neki semmi, férjen semmi. Tehát én valahol nagyon a közelmúltban kaphattam el. Kezeltem paranit samponnal, vasárnap , hétfőn újra, közben 2* szetvasaltam a hajam tincsenkent a tetejéről. Csak viszket.. minden agynemu alapbol vasárnap már csere ruhak 60fokon kimosva. Alaposan felporszivoztam..

azóta sem találtam egy serket sem, sehol, ferjem is atnezett.

Meg kedden és szerdán is átmentem paranit extra strong sprayvel a fejemen zacskozom is, a második spraynal ki sem mostan 36 órát benne volt. Serket azóta sem talalok de meg mindig viszket és eksuszom lehet már bolond vavyok de én meg maszast is érzek a fejemen…

Már megorulok!

Járt valaki már így??

Jaaa és meg teafas kokuszolajas irtast is vegeztem házilag…….

Lehetséges h van benne meg valami ???



#tetű #tetűirtó #Viszket irtás utan
2022. dec. 18. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak azért viszket, mert egy kicsit kikészült a fejbőröd ettől a sok kemikáliától. A nagyobbik lányomnak 1x találtam serkét. Paranit samponnal megmostam, ahogy a leírásban van, kifésültem. Rá egy hétre újra Paranit. Semmi mást nem tettem a fejére. Nem találtam semmit a második kezelésnél. Nem kapta el senki a családban szerencsére. A kisebbik lányom 6 éves, fenékig érő, extra dús haja van. Ha ő elkapta volna, még most is azt fésülném. Nyugi, tuti, hogy tiszta már a hajad.
2022. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már pszichés a dolog nálad. Én óvónő vagyok, ha megtudom, hogy van a csoportomban valakiben serke, azonnal elkezdek viszketni,pedig nincs a hajamban semmi. Elég a tudat.
2022. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Demodex szőrtüsző atka is okozhat viszketést.
2022. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is viszketett, mert a hülye tetűirtó kiszárította a fejbőrömet, de most, amikor olvasom, viszket a fejem.


Voltam tetves, sűrű, hosszú hajnál, azt hittük, megőrülünk, mire elmúlt végre :(

2022. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak tetűtől viszkethetne...
2022. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!